Bursa nr 6
z lokalizacją przy

ul. Okopowej 55A, 
01-043 Warszawa
tel. 222777090, 723244258

    Wychowawcy

    Pokój wychowawców:

    I grupa - parter
    II grupa - I piętro
    III i IV grupa - II piętro

    tel. kom. 723-244-258

     

    Zdzisława Hutorowicz - Psycholog

    • e-mail: zhutorowicz@eduwarszawa.pl

    Joanna Piotrowska

    • e-mail: joannapiotrowska@eduwarszawa.pl

    Anna Turko

    • e-mail: aturko@eduwarszawa.pl

    Aneta Frel

    • e-mail:  afrel@eduwarszawa.pl

    Katarzyna Wykowska

    • e-mail:  kwykowska@eduwarszawa.pl

    Switłana Makowska

    • e-mail:  s.makowska@eduwarszawa.pl

    Małgorzata Świder

    • e-mail:   m.swider@eduwarszawa.pl

    Małgorzata Wiertlewska

    • e-mail: m.wiertlewska@eduwarszawa.pl

    Edyta Pałubińska

    • e-mail: epalubinska@eduwarszawa.pl

    Magdalena Jachowicz

    • e-mail: mjachowicz@eduwarszawa.pl

    Dariusz Jakubiak

    • e-mail: djakubiak@eduwarszawa.pl

    Krzysztof Prochenka

    • e-mail: kprochenka@eduwarszawa.pl
    © 2018 Bursa nr 6. All Rights Reserved.
    Wykonanie: webmania.pl

    Please publish modules in offcanvas position.

    Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.          Zgadzam się