Bursa nr 6
ul. Okopowa 55A
01-043 Warszawa
tel. 723244258

    Kontakt

    Bursa nr 6
    ul. Okopowa 55A, 01-043 Warszawa

    tel.: 723244258

    Nr konta: 91 1030 1508 0000 0005 5011 7053

    Dyrektor: Edyta Pałubińska

    Sekretariat: sekretariat.bursa6@eduwarszawa.pl

    Administracja: Krystyna Malinowska
    biuro.bursa6@eduwarszawa.pl

    Wychowawcy:

    Zdzisława Hutorowicz - Psycholog tel. 723249078
    e-mail: zhutorowicz@eduwarszawa.pl

    Joanna Piotrowska
    e-mail: joannapiotrowska@eduwarszawa.pl

    Anna Turko
    e-mail: aturko@eduwarszawa.pl

    Magdalena Lipska
    e-mail: mlipska@eduwarszawa.pl

    Aneta Frel
    e-mail: afrel@eduwarszawa.pl

    Katarzyna Wykowska
    e-mail: kwykowska@eduwarszawa.pl

    Switłana Makowska
    e-mail: s.makowska@eduwarszawa.pl

    Małgorzata Świder
    e-mail: m.swider@eduwarszawa.pl

    Edyta Pałubińska
    e-mail: epalubinska@eduwarszawa.pl

    Dariusz Jakubiak
    e-mail: djakubiak@eduwarszawa.pl

     

    Mapa

    © 2018 Bursa nr 6. All Rights Reserved.
    Wykonanie: webmania.pl

    Please publish modules in offcanvas position.

    Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.          Zgadzam się